Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Zawodowy (Drawsko Pomorskie)

Drawsko Pomorskie

Broker HR specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Dla naszego klienta, działającego w branży konsultingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Zawodowy

Zadania: udzielanie indywidualnych i grupowych porad, dotyczących rozwoju zawodowego i osobistego, praca z Uczestnikiem Programu w celu doprowadzenia go do zatrudnienia, opracowywanie planów działań i autorskich scenariuszy pracy indywidualnej i grupowej z osobą bezrobotną i poszukującą pracy pod względem merytorycznym i metodycznym, sporządzania Diagnozy sytuacji zawodowej Uczestników Programu oraz opracowanie Projektu Działań Aktywizacyjnych (IPD), terminowa realizacja wyznaczonych zadań, znajomość przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy organizacja giełd pracy, przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi działaniami, opracowywania planów, sprawozdań i raportów.

Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: doradztwo zawodowe, pedagogika, psychologia, socjologia, praca socjalna), minimum roczne (z wyłączeniem okresów nieświadczenia pracy, np. urlop macierzyński, wychowawczy, bezpłatny) doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa zawodowego i/lub pośrednictwa pracy osób bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia znajomość lokalnego rynku pracy, gotowość do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, mobilność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, bardzo dobra znajomość MS Office, znajomość podstaw zawodoznawstwa, przepisów prawnych, w tym zwłaszcza zasad doboru ludzi do pracy i oceny kwalifikacji.

Nasz Klient oferuje: pracę przy innowacyjnym projekcie aktywizacyjnym, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, partnerskie relacje w pracy zespołowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na k.nurkiewicz@brokerhr.pl/ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r. , poz.1182, 1662).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Grudzien, 2015  12:57

Identyfikator: 569736

Wyświetleń: 1760